Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

16. 11. 2019: 13:30
FC Přední Kopanina - Dolni Počernice
1:3 (1:0)
Za bojovnost a nasazení vezeme první tři bodíky!!!
Napsal: beznos dne Pondělí, 26 Září 2016 12:48   

Ve třetím kole zajíždíme na půdu dosud neporaženého Zlíchova a doufáme, že to konečně přijde........

 

Do sestavy se nám vrací po nemoci Svoby, Mirda dostal v týdnu "rozum" a čeká ho po první zápas v nové kategorii. Sestavu doplňují jak již je zvykem "mladíci" ze starších žáků.

Do zápasu doslova vletíme, a první tři minuty nepustíme domácí ani za polovinu. Hra je rapidně odlišná oproti předchozím zápasům a je vidět posun v bojovnosti a nasazení. V osmé a desáté minutě si vytváříme první gólovky. Bohužel Renda a ani Bezny branku nadávají (jejich čas určitě přijde!). Bohužel opět se potvrzuje pravidlo "nedáš dostaneš" a domácí se dostávají do vedení. Petr jde měkce do souboje 1:1, a místo aby akci přerušil (Hami se vrací z předchozí útočné akce), nechá se obejít a domácí útočník při sólu na golmana nedává Kouťákovi šanci 0:1. Branka nás však nezlomí. Hra má velmi dobrou úroveň, sledujeme bojovný zápas s velkým nasazením. V 28. minutě se míč po autu Svobyho dostává na vápně k Rendovi, a jeho přízemní střela proletí pod golmanem do sítě 1:1! I když děláme nějaké chybičky (rozehrávka je nedůrazná, neustále probíháme souboje) do poločasu se nic nestane. Stále živíme velké naděje na první body.

Jestli jsme do první půle vlétli, tak nevím jak nazvat to, co jsme předvedli na úvod půle druhé. 42. minuta - míč zatahuje na levé straně Martin Horčík. Konečně se mu povede přízemní centr, který se blíží na penaltu, kam vtrhne Bezny a z první posílá náš tým do vedení 2:1! Je nás plné hřiště, domácí jsou jako opaření. Skvělý výkon dnes podává ve středu zálohy Svoby, viditelně se zlepšuje Vaňous. Standardní kvalitu odvádí Hami, Bezny, Renda a doplňuje je i Mirda a zejména ve druhé půli Kory. V kase nás drží Kouťák, Filda má také svůj den a nedá rychlému útočníkovi domácích nic zadarmo. Ba naopak. Petr dře co to dá. A tak přichází další odměna: v 52. minutě vybojuje u rohového praporku ztracený míč Svoby. Otočí se a posílá centr do vápna. Na centr skáče Gajda, ale nedosáhne na něj......míč se však odráží od zad domácího hráče 3:1. Bohužel euforie trvá jen dvě minuty. Škoda, že nejsme schopni míč podržet a hru uklidnit. Místo toho dáváme soupeři šanci se dotáhnout - 54. minuta - z obránců nikdo není schopen vyrazit proti soupeři na vápně a hru přerušit. Střelu z vápna bohužel Kouťák nechytá do ruky a odráží se k soupeři, který po kličce střílí do opuštěné branky kontaktní gól 3:2. A teď teprve začíná mač... Protáčíme posty v sestavě (Mirda na předstopera, stoper Kory, Hami jde so středu zálohy a na hrot vysunujeme Rendu). Vlevo velmi dobře funguje Vaňous a dostáváme se do přečíslení, střílíme, centrujeme. Jen trošku štěstí nám chybí dát rozhodující branku. Domácí, ale také nic nevzdávají a je se na co dívat. Vzadu ovšem nulu už držíme a nedovolujeme domácím vyrovnat. V poslední minutě sice ještě dáváme domácím možnost kopat dva rohy!!!, ale nic se nestane. MÁME PRVNÍ TŘI BODÍKY A DOKONCE JE VEZEME Z VENKU!!! SUPER!!!

ČERNOU SKVRNOU ZÁPASU BYLA ŽLUTÁ KARTA ROZHODČÍHO PRO NAŠE FANOUŠKY. ALE JAK BY ŘEKLA EVIČKA HOLUBOVÁ, NA TO VÁM  S - - E  BÍLÝ TESÁK!!!

Za bojovnost a nasazení patří dík všem čtrnácti borcům. Chybičky se najdou vždycky. ALE Ano, takhle se hraje o body pánové!!!  

Děkuji BeznosFK Zlíchov 1914 z.s. - Dolní Počernice 2:3

Góly
28. min: René Nápravník
42. min: Matěj Beznoska
52. min: Tomáš Svoboda
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
30. min: Martin Horčík (rank) za Ladislav Gajdošík
Karty

M. Koutenský
rank
A. Hamiollava
rank
M. Koryta
rank
P. Klíma
rank
F. Veselý
rank
M. Beznoska
rank
R. Nápravník
rank
T. Svoboda
rank
M. Šmíd
rank
M. Vaněček
rank
L. Gajdošík
rank
 

Svátek má

Dnes 20.01.2020 : Ilona
Zítra 21.01.2020 : Běla

Narozeniny má

5.1.2020: František Fiala 16 let
10.1.2020: Jakub Fiala 49 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login