Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Soupeře jsme předčili, ale pouze střelami do břevna....
Napsal: beznos dne Čtvrtek, 05 Říjen 2017 13:10

Druhý venkovní zápas nepřinesl odčinění prohry v Chabrech. Bohužel podáváme ještě horší výkon, dostáváme "búra" a přicházíme o zraněného Černocha....

Kompletní sestava, hrajeme na rovném povrchu (UMT), super fotbalové počasí. Ani toto nás nenašláplo v druhém venkovním zápase k výkonu, který by byl srovnatelný s našimi domácími. První půli prohráváme 0:3, jsme pomalejší, nedůrazní a daleko od hráčů. Nechceme se poprat o výsledek a už vůbec o body. Přesný opak toho co si říkáme, a kluci na všechno kývnou..... Z nechuti běhat také pramení chyby a dostáváme do poločasu tři fíky. Navíc na dvou má svůj podíl i golman Luky.

Po změně stran jsme téměř třicet minut lepším týmem, domácí zatlačujeme na vlastní území. Ale bohužel naše střely míří vedle nebo dvě dokonce do břevna. Vaňous jde sám (střela vedle), Gajda z malého vápna netrefí míč přesně. Tento zápas se dal skutečně za dvacet minut srovnat. Ale co nepřichází... V 66. minutě se Černoch prosmýkne středem obrany, místo střely volí další kličku, další možnost ke střele, ale opět klika brankáři. Ten ho ale fauluje a Černoch končí na zemi a bohužel i v sanitce (zraněný kotník naštěstí bez zlomeniny či poškození vazů). Kopeme penaltu, ale bohužel ji Renda nedává!!! Přichází ještě další útlum a dostáváme dva laciné góly (z přímého kopu a opět po chybě a nedůrazu obrany do prázdné branky). Těsně před koncem dáváme alespoň čestný úspěch Horčíkem. Zápas, který jsme měli bodovat, končí - naše koncovka to nedovolila.

Nejsme kluci s Vaším výkonem a přístupem spokojeni. A jestli chcete během zápasu diskutovat s trenéry, tak ano, ale pouze z lavičky!!!

SK Střešovice 1911 - Dolní Počernice 5:1

79. min: Martin Horčík
65. min: Martin Horčík (rank) za Matěj Černý
41. min: Martin Vaněček (rank) za Ladislav Gajdošík
60. min: Matyáš Musil (rank) za Matěj Koutenský
50. min: Mikuláš Minčič (rank) za Matyáš Koryta
77. min: Martin Vaněček Karta