Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

16. 11. 2019: 13:30
FC Přední Kopanina - Dolni Počernice
1:3 (1:0)
Super výkon s lídrem za tři bodíky!!!
Napsal: beznos dne Středa, 11 Říjen 2017 19:40   

V pátém kole jsme doma přivítali lídra tabulky z Kačerova.....

 

Gordic Kačerov, prozatimní lídr tabulky s plným počtem bodů a jedním inkasovaným gólem, přijel do Počerek. A jsem přesvědčen, že to co se dělo na hřišti opravdu nečekal. Černobílé Počerky, to byl v neděli úplně jiný tým než před týdnem ve Střešovicích. Od začátku zápasu jsme byli důrazní, v pohybu a bojovnost byla na jedničku. První poločas dost silně propršel a my jsme toho dokonale využili. Dostávali jsme se naší rychlostí poměrně lehce do šancí, na těžkém terénu byla každá střela nebezpečná. Prvních dvacet minut bylo jasně našich!!! Hosty jsme nepustili do nějakých větších šancí a během dvou minut jsme rozhodli zápas: 20. minuta - přetažený centr vrací Miky na vápno, kde Vaňous pouští míč rozběhnutému Korymu a jeho razantní přízemní střela končí u vzdálenější tyče v síti - 1:0!!! 21. minuta - Bezny přihrávkou mezi obránce nachází Vaňouse a ten se sám před brankářem levou nohou nemýlí - 2:0!!!

V dalších deseti minutách se trochu vytrácíme ze hřiště. Hra se vyrovnává a soupeř v 31. minutě snižuje z přímého kopu (míč  na mokrém terénu skočí těsně před Lukášem) 2:1. Ale nás to nedostává do depky...  Hrajeme a stále bojujeme o vítězství. V 37. minutě po rohu hostů Renda sedmdesáti metrovým sprintem s míčem všem utíká, v pravou chvíli přihrává doleva na volného Vaňouse, a ten svůj druhý nájezd také proměňuje - 3:1!!! Poločas už dohráváme v euforii.

O poločase upozorňujeme kluky, že ještě není vyhráno a že soupeř to určitě až do konce nevzdá. Ale dnes máme skutečně "fazónku". Soupeře za celý poločas nepouštíme do tlaku ani větších šancí. Když se už dostane ke střele tak ji kryje Luky nebo jdou mimo branku. Naopak my si stále vytváříme slibné šance. Bohužel branku již nestřílíme, ale že se do šancí dostáváme je pozitivní zpráva. Je nutné zdůraznit, že jsme soupeře nepustili do ničeho my - díky našemu pohybu a bojovnosti. Díky tomu co nám v minulém zápase chybělo.

Předvedli jsme nejlepší výkon podzimu. Doufám, že prozatím. Na bojovnost, týmovost a ten pohyb se opravdu chlapečci dalo koukat. Některé fáze už patřily do dospělého fotbalu. DÍKY a pokračujte v tom!!!!! Byli jste skvělí všichni, v neděli jste opravdu byli jeden TÝM!!!Dolní Počernice - SK Gordic Praha Kačerov, z.s. 3:1

Góly
20. min: Matyáš Koryta
21. min: Martin Vaněček
37. min: Martin Vaněček
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
41. min: Mikuláš Minčič (rank) za Ladislav Gajdošík
55. min: Matyáš Musil (rank) za Matěj Koutenský
Karty
16. min: Martin Vaněček Karta

L. Předota
rank
A. Hamiollava
rank
M. Koryta
rank
R. Nápravník
rank
M. Horčík
rank
M. Vaněček
rank
M. Beznoska
rank
T. Svoboda
rank
O. Urban
rank
L. Gajdošík
rank
M. Koutenský
rank
 

Svátek má

Dnes 27.05.2020 : Vilém
Zítra 28.05.2020 : Maxmilián

Narozeniny má

23.5.2020: Milan Holuška 17 let
1.6.2020: Alex Duna 17 let
28.6.2020: Jaroslav Ludvík 17 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login