Dolni Počernice - SK Libus 838, o.s.
1:4 (0:2)
Příprava v Újezdě nad Lesy
Napsal: kašpi dne Čtvrtek, 21 Březen 2019 13:26

Místo tréninku se nám podařilo sehrát přípravné utkání na přírodním trávníku u našich sousedů v Újezdě nad Lesy. Tímto jim za tuto možnost děkujeme. Do zápasu jsme šli s okleštěným kádrem (13 hráčů) a převážně s hráči ročníku 2004, to znamená se staršími žáky. Hra byla celkem slušná, kluci soupeři, který střídal co deset minut fyzicky stačili ve druhém poločase si vynutili i herní převahu, ale výsledek 6:1 je hrozný!

Neustále nás sráží obrovské individuální chyby v důležitých momentech, které soupeři okamžitě bez zaváhaní trestají a malý důraz v útočné fázi. Vždyť čtyři góly jsme si dali sami a připravili je domácím jak na zlatém podnose. Vytvořili jsme si spoustu kvalitních příležitostí k zakončení, ale buď přestřelíme, nebo pořád s něčím váháme a v tom nejlepším případě jako při střele Michala Foldyny nás fantasticky vychytá brankář. Takto byl naším jediným úspěšným střelcem Ondra Urban.