Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Když odvážnému štěstí přeje..
Napsal: Pavel Šilhavý dne Pondělí, 21 Říjen 2013 11:13
Na další mistr.utkání na Háje jsme odjížděli s obavami.Jednak se dalo tušit že soupeř využije hráče svého A-týmu(což učinil) a pak také co s týmem udělá drtivá poražka z minulého kola,v neposlední řadě naše klasická nemoc -marodka.A úvod nenasvědčoval,že by nám tento zápas měl přinést nějaká pozitiva.Hoši z Hájí se s námi nemazlili a hned od začátku diktovali tempo,navíc hned v 2.min jsme inkasovali.První desetiminutovka asi rozhodla o osudu celého utkání,soupeř měl několik možností nás dorazit,ale my jsme se štěstím odolávali.A tak jsme v 10.min z ničeho nic Pepíkovým chytře kopnutým trestňákem srovnali skóre.Od tohoto okamžiku bylo utkání mnohem vyrovnanější,soupeř měl mírně navrh(tady byli znát zejména hoši z A-týmu),ale své šance nedokázal proměňovat.Na naší straně to bylo obdobné,pravda neměli jsme jich zdaleka tolik co domácí,ale počínali jsme si v nich stejně jako oni.Až asi osm minut před půli se opět měnilo skóre,bohužel jsme inkasovali my a tak se šlo na přestávku za stavu 2:1 pro domácí.O poločase jsem kluky burcoval,že není rozhodně nic ztraceno a že určitě dává smysl makat dál.A skutečně světe div se,hoši dál pokračovali v nastoleném tempu.Hrálo se nahodu dolů a nebylo moc času na vydýchání,chvílemi do nás soupeř bušil a chvílemi si nevěděl zase rady on s námi.A vzhledem k tomu,že domácí nebyli schopni vsítit rozhodující branku,tak jsme se toho ujali my.Nejprve Kurys nadvakrát po dobře zahrané standartce vyrovnává a asi pět minut před koncem,střílí po parádní kombinační akci,rozhodující branku Laky.Závěrečný tlak domácích už skóre nemění a tak vezeme domů tři bodíky.Podtrženo sečteno-soupeř byl lepší,ale my jsme se mu dokázali vyrovnat v bojovnosti a vůlí jsme dotáhly zápas do vítězněho konce.Možná zapracovalo menší podcenění ze strany soupeře,který si po brance vstřelené hned na začátku zápasu řekl,už se nám nic nemůže stát.Ale rozhodně tomuto výsledku napomohla naše chuť s výsledkem něco udělat,skvělý Domča,skvělá obrana, skvělý útok-a že se na nás doslova řechtalo štěstí....asi jsme včera byli na řaděCool.Trejny tento týden út,čt a pá v 17:30.

HÁJE B - Dolní Počernice 2:3

10. min: Josef Diviš
65. min: Lukáš Kůrka
75. min: Lukáš Pour

41. min: Aleš Novotný (rank) za Richard Šebek
41. min: David Kalný (rank) za Jan Diviš