Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Z Unionu pouze s bodem.
Napsal: Pavel Šilhavý dne Neděle, 27 Říjen 2013 14:48

V sobotu fotbalu počasí přálo a tak jsme mohli utkání na PSK Unionu odehrát na přírodní trávě:-).Jak to býva skoro nepsaným pravidlem,na začátku většiny zápasů snad ještě spíme a inkasujeme branku.A tak musíme opět dotahovat,hra se nám ale moc nedaří,domácí jsou na balónu důrazní a nám to dělá obrovské problémy.Zatím co my se pokoušíme o kombinaci,soupeř hraje pouze na nakopávané balóny na rychlonohého útočníka.Tato jednoduchá leč účinná hra nám dělá velké problémy,sice se nám vydaří jedna kombinace na jejímž konci je Pepík,záhy opět inkasujeme po dalším brejku do naší nesoustředěné obrany.Do konce poločasu se dál trápíme a bojujeme spíše sami se sebou,drtivý počet soubojů vyhrává soupeř a nám se tak nedaří přechod do útočné fáze.Druhá půle už byla o mnoho lepší,domácí nás dál ale trápí svým důrazem,který je mnohdy až za hranicí únosnosti,což nechává pan rozhodčí bez povšimnutí.Nakonec přeci jen pohneme se skóre a Máří vyrovná na konečných 2:2.Podtrženo sečteno,dělba bodů asi zasloužená,musíme nutně přidat na důrazu a hlavně je potřeba nebát se soubojů o míč.Tréninky tento týden-út od 12hod,st a čt od 17:30.

PSK UNION - Dolní Počernice 2:2

13. min: Josef Diviš
73. min: Jiří Falc

41. min: Aleš Novotný (rank) za Martin Cicala junior
41. min: Richard Šebek (rank) za Jan Diviš