Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Zasloužená výhra ze Štěrbohol.
Napsal: Pavel Šilhavý dne Neděle, 10 Listopad 2013 18:38
Zápas se hrál za neustálého deště a to vyhovovalo domácím,ktreří se spokojili s jednoduchou hrou stylu nakopni a běž.A tak jsme museli tvořit my a zároveň si hlídat náběhy domácích rychlíků.Úvod patřil nám,ale z žádné akce jsme nedokázali pořádně zahrozit.Po několikátém našem rohovém kopu,jsme se konečně prosadili,ale pan rozhodčí nám radost pokazil údajným faulem?V polovině poločasu se hra přeci jen vyrovnala a také domácí vystrkují útočné drapky.Po jednom nedorozumění našich obránců s Domčou,musel zachraňovat na brankové čáře Cíca,ale že míč zastavil rukou domácí kopou penaltu a de fakto z ničeho se ujímají vedení.Do poločasu se snažíme skóre ještě srovnat,ale míč chceme zbytečně donést až do brány,místo učelnější střely.Do druhé půle musíme přeházet sestavu,tesně před půlí se nám totiž zranil Kubálos.Přesto si věříme,že výsledek dokážeme otočit.Hned od začátku zvyšujeme tempo i tlak na soupeře,ale přesto že se hraje výlučně na polovině domácích,vždy nám chybí kousek toho fotbalového štěstíčka, aby se pohnulo skóre ku prospěchu našemu.Až v deset minut před koncem se konečně prosazujeme parádní střelou Kůry.Jenže sotva po minutě,kdy se domácí snad poprvé dostali až do našeho vápna,málem opět inkasujeme.....míč už už míří do sítě,ale kde se vzala tu se vzala Dominikova ruka a ta nás zachrání.A tak platí známé poříkadlo nedáš dostaneš a my v závěrečném tlaku dáváme Jirkou druhou branku a dokonáváme tak skvělý obrat ve skóre.Tři bodíky si tak odvážíme jako odměnu za vytrvalost v boji o bodíky.TRÉNINKY TENTO TÝDEN ST A ČT VŽDY OD 17:30!!!

SK VIK. ŠTĚRBOHOLY - Dolní Počernice 1:2

70. min: Lukáš Kůrka
75. min: Jiří Falc

41. min: David Kalný (rank) za Nguyen Xuan Dung
41. min: Richard Šebek (rank) za Jan Diviš
41. min: Aleš Novotný (rank) za Martin Cicala junior
41. min: Zdeněk Slavíček (rank) za Lukáš Kubálek
25. min: Martin Cicala junior Karta