Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Návod jak otočit nepříznivě vyvýjející se zápas.
Napsal: PAVEL ŠILHAVÝ dne Neděle, 13 Duben 2014 10:02

Včera jsme zajížděli na další mistr.utkání do Kunratic,s touhou odčinit nezdar z prvního jarního mistráku.Úvod nenapovídal že by to mělo pro nás takové drama...ale popořádku.Hned od úvodu zápasu jsme zatlačili domácí na jejich polovinu a stříleli a stříleli....jenže buď nepřesně nebo jsme zakončení uspěchali.A tak asi ve 12.min přišel šok v podobě gólu v naší síti,podcenili jsme zdánlivě nenápadný brejk domácích a bylo.A neuběhlo snad ani pět minut a domácí střílí druhý gól....opět jsme troch v obraně zaspali a tak nám domácí ukázali jak snadné je vsítit branku.Rázem jsme se dostali do křeče,nevycházeli nám přihrávky,probíhali jsme souboje o míče a moc nechybělo a mohli jsme inkasovat potřetí!!!Tady asi lámal chléb celeho zápasu,protože kdyby domácí utočník vstřelil třetí branku,už bychom asi těžko mohli myslet na zvrat.Postupně jsme zase začali přebírat otěže zápasu a opět se hrálo po většinu času na polovině domácích,dál jsme se zastřelovali a bylo jen otázkou kdy konečně skórujeme i my.Branky jsme se dočkali tesně před poločasem po jednom z mnoha rohovych kopů,které jsme kopali a štastným střelcem byl DESTIN.Do kabin se tak šlo o půli za stavu 2:1 pro domácí.O pauze jsme s Pepou hochy nabádali k většímu klidu v kombinaci a k trpělivosti,věřili jsme že zápas se dá ještě otočit a že je před námi ještě dost času to dokázat.Do druhé půle jsme naběhli nažhavení a dostatečně naburcovaní,takže bylo jen otázkou kdy se protrhne pytel s góly.A skutečně hned po pěti minutách srovnáváme skóre LAKYM,a hned se nám i daří hezké kombinační akce.Po jedné takové si naší další branku připíše PEPÍNO,a od této branky je už jasné že si první tři jarní bodíky vzít nenecháme.Na další branku jsme si museli počkat deset minut,ale stálo to za to.BLAHIČ zahrává z jedné strany roh přímo do brány,brankář se štěstím vyráží na roh....BLAHIČ jde tedy z druhé strany a teď už nikdo míči v cestě do sítě nezabraní,ani obránce stojící na bran.čáře,který míč pouze lízne.A po dalších pěti minutách dává poslední branku LAKY,a to v době kdy už je na hřišti pouze jedno mužstvo.Krásná kombinace střídá ještě hezčí,jen to zakončení by chtělo ještě vylepšit.Ale....prohrávat 0:2 a nakonec vyhrát 5:2,co více by jsme si mohli přát že hoši:-D.DNES TAK NEJLEPŠÍM HRÁČEM VYHLAŠUJI CELÝ TÝM,ZA ONO SEMKNUTÍ SE A VYBOJOVÁNÍ ZDÁNLIVĚ PROHRANÉHO ZÁPASU...DO TOHOTO HODNOCENÍ SAMOZŘEJMĚ SPADAJÍ I NÁHRADNÍCI,PROTOŽE I ONI PŘISPĚLI SVOJÍ KVALITOU KE KONEČNÉMU VÝSLEDKU:-D.

SK Slovan Kunratice o.s. - Dolní Počernice 2:5

39. min: Lunick Destin Ondongo
45. min: Lukáš Pour
77. min: Lukáš Pour
52. min: Josef Diviš
65. min: Martin Bláha
41. min: Roman Zügler (rank) za Zdeněk Slavíček
41. min: Richard Šebek (rank) za Jan Diviš
41. min: Lukáš Kůrka (rank) za Martin Cicala junior
66. min: Aleš Novotný (rank) za Martin Bláha