Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Jasné vítězství nad Dubčí.
Napsal: Pavel Šilhavý dne Úterý, 22 Duben 2014 10:55

Na Velikonoční pondělí jsme přivítali tým z Dubče.Na podzim jsme od nich odjížděli s jedním bodem,který jsme zachraňovali v posledních minutách.Ale ten byl vzhledem k průběhu onoho zápasu pro nás spíše ztrátou,jen v první půli jsme šli snad 6krát sami na brankáře.Tentokrát jsme nikoho nenechali na pochybách ze body zůstanou doma.Tým šlapal jak hodinky hned od začátku utkání,a bylo jen otázkou kolik že dáme gólů.Při vší úctě k soupeři,naše vítězství bylo zasloužené.Dubeč zlobila pouze jedním hráčem,ten sice motal hlavy všem našim obráncům,ale byl na vše sám.Kluci konečně pochopili že když nechají běhat míč,tak se tolik nenadřou a zároveň soupeři hru dokonale otráví.Takže hlavně nezpychnout,přijdou těžší soupeři a na ně se musíme dál poctivě připravovat.TENTO TÝDEN TRÉNINK POUZE V PÁTEK OD 18HOD!!!
21.4.2014 011

Dolní Počernice - TJ Čechie Dubeč 6:2

18. min: Lukáš Kůrka
21. min: Lunick Destin Ondongo
35. min: Lukáš Pour
41. min: Lukáš Pour
58. min: Lukáš Pour
74. min: Lukáš Pour

41. min: Martin Bláha (rank) za Martin Cicala junior
41. min: Aleš Novotný (rank) za Jan Diviš
41. min: Richard Šebek (rank) za Lukáš Kůrka
39. min: Zdeněk Slavíček Karta