Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů.
Napsal: PAVEL ŠILHAVÝ dne Pondělí, 02 Červen 2014 12:12

V sobotu dopoledne jsme sehráli další mistr.utkání s týmem nám všem dobře známým,TJ Pragovkou.Úvod zápasu jako by jsme prospali,všude jsme byli pozdě,chyběl nám důraz v soubojích a hlavně chuť zdravě se poprat o míč.To domácí byli v tomto směru pravým opakem,po deseti minutách za to byli navíc právem odměměni v podobě vedoucí branky.Celý první poločas byli rozhodně lepším týmem a my tahali za kratší konec,sice jsme se pokoušeli o rychlé přechody do útoku,ty nám ale moc nevycházeli hlavně díky našim nepřesným přihrávkám.Naštěstí pro nás domácí také zrovna neoplývali přesností v přihrávkách a tak své slibné příležitosti nevyužívali.První půle tak skončila pro nás ještě lichotivě 1:0 pro domácí.A druhá půle-pravý opak té první.Konečně se nám začali dařit přihrávky a domácí jsme začali přehrávat a to hlavní-začali trefovat i zařízení.Povedlo se nám vcelku zaslouženě otočit skóre nejprve Lakym a pak Šmejkym a rázem jsme byli na koni.Jenže chyběl pojišťovací třetí gól,a že šance na nej vskutku byly.A tak těsně před koncem inkasujeme z penalty(z ničeho???...),i když remíza je pro oba týmy asi zklamáním je celkem zasloužená.Je jen škoda hoši že jste nehráli celý zápas tak jak druhou půli,to by jsme si zajisté odvezli body tři a né jen jeden...i tak ale hodnotím zápas kladně.Povedlo se nám zvednout hlavy za nepříznivého stavu a ve chvílích kdy nám to zrovna dvakrát nešlo,takže konec dobrý všechno dobré:-).Na závěr si neodpustím okomentovat zbytečné extempore některých domácích hráčů směrem k mým....ve stylu:počkej po zápase ti rozbijeme hubu(a věste že po zápase skutečně onu bitku chtěli zinscenovat!!!)....hoši pokud toto budete číst,zkuste se nad sebou zamyslet.Fotbal sport a ten jako takový nepřináší jen výhry a je umění unést i prohru....vám se to tedy rozhodně zatím nedaří:-(.Tréninky tento týden ÚT a ČT vždy od 18hod.

TJ Praga Praha - Dolní Počernice 2:2

45. min: Lukáš Pour
65. min: David Šmejkal

41. min: David Šmejkal (rank) za Martin Cicala junior
41. min: Richard Šebek (rank) za Lukáš Kůrka