Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

16. 11. 2019: 13:30
FC Přední Kopanina - Dolni Počernice
1:3 (1:0)
Újezd nad Lesy - DP 3 : 3
Napsal: Administrator dne Neděle, 30 Květen 2010 09:56   

Sice vydřený bod, ale spokojen nejsem !!!!!

I přes  chvilkové náznaky FOTBALU nejsem spokojen s celkovým výsledkem a předvedenou hrou. Jak je možné, že dokážete jeden týden odehrát zápas bez zájmu a nasazení a v dalším zápase se perete o výsledek ??? Objektivně přiznávám, že v sestavě jaké jsme byli ,byl zápas odmakán na dobré úrovni, hlavně že se dokážete už i sami mezi sebou seřvat a vyjasnit si svoje chyby hned na hřišti. Vím, že je těžké na konec sezony se aspoň sejít na zápas, ale ono je to těžké, když někdo si plete hřiště ( že jo Kubajs) a poletuje po Újezdě jak motýl !! Ale dorazil a co je pro mě nejdůležitější - dřel jako vždycky.Byly tam chyby a velké, v 1 pol. ta kdy se soupeř dostal do vedení 2 : 0 v 36', to byla hrubice která se nedá ničím omluvit. Ještě, že jsme se dostali zpátky do zápasu na konci půle šťasným nastřelením Čágoše, ikdyž šance byla vypracovaná perfektně - vybojovaný míč ve středu hřiště a bezchybné zatažení Urbim po lajně a ostrý míč do vápna. To se mi líbilo.

Do druhé půle jsme nastoupili po" klidné a konstruktivní poradě v kabině" a hned bylo znát přeskupení v sestavě ( Kubajs místo Pravítka) , a najednou to začalo fungovat už od středu pole až po útok, což vyustilo i vyrovnáním na 2 : 2. ( 50') Jenže vy začnete po takovém vývoji utkání divočit a já to bohužel nestačím uřvat a následuje chyba za chybou  a je tu 3:2 pro soupeře. Za to vás vykostím!! Ale klobouček dolů, že jste se z toho nepo...... a dřeli jste dál, což nám nakonec přineslo i tu plichtu. Ale stejně , ty body měli být 3 !!!!!!

Milé zjištění , Čičina už vydrží 3/4 zápasu běhat a hrát !!!!!!!( asi to bylo tím jeho " soukromým fan clubem". Smutné zjištění , že "abecední hráči - rozuměj za Áčko, Béčko , Céčko hrajicí) se mi pak podvědomě šetřili a lemry líné zbytek zápasu "odchodili" !!!že jo Moya, Krasoň - osobně vyřešíme!!!!! Ještě že máme Šulina, když nám teče do bot , tak kam ho postávíme tam to odehraje a pomůže.

Hodnocení jednotlivců nebude, protože jste na tom všichni stějně, sice každý za něco jiného, ale je to u všech  3 - ,jen Kájínek vybočuje - 4,protože chrápal celých 80' a ještě k tomu oněměl.

tr,WO. 

Svátek má

Dnes 03.08.2020 : Dominik
Zítra 04.08.2020 : Kristian

Narozeniny má

10.9.2020: Daniel Foldyna 15 let
15.9.2020: Jiří Svoboda 15 let
24.9.2020: Dominik Šlajsna 15 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login