Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
První bod byl na dosah
Napsal: beznos dne Pondělí, 19 Září 2016 19:54

I druhé mistrovské utkání jsme hráli na domácím hřišti. Bohužel opět bez bodu....

Přivítali jsme Spartak Kbely. Máme velmi velkou marodku a chybí nám pět hráčů kádru. Naštěstí nám pomáhají kluci ze starších žáků, kteří ale mají v nohou již zápas před námi.

Tentokrát jsme začali nebojácně a soupeře jsme prvních dvacet minut tlačili. Škoda, že jsme po prvním poločase nešli do šaten s náskokem. Ale postupně:

Snažíme se kombinovat a to se nám od začátku daří. Soupeř má sice na hrotu rychlého a dravého útočníka, ale zatím je dobře krytý a zdvojován Korym. Toho jsme kvůli velké marodce posunuli na stopera. V 11. minutě střílí po kombinaci Kory, Bezny první náš gól v soutěži RENDA 1:0! Stále tlačíme, ale bohužel další branku nedáváme. A tak přichází ve 20. min trest a z dlouhého odkopu se hosté dostávají do brejku a hostující hráč je sám před Kouťákem 1:1. Snažíme se dále soupeře tlačit, ale bohužel postupem času přestáváme hrát. Jaká škoda, tak dobře jsme to rozehráli. Čekáme na poločas.

Po změně stran však nastupují jiné Počerky. Nejen, že hned dostáváme rozhodující branku po chybě na půlce hřiště, ale začínáme se mezi sebou hádat, jsme bez pohybu a důrazu. Soupeř je aktivnější a teď hraje on. Vrací se nám podoba z prvního mistráku. Jako by nám bylo jedno jak to dopadne. Ale i přes tu mizérii v druhé půli někteří stále bojují a ocitáme se ve stoprocentní šanci. V 71. minutě má vyrovnání na kopačkách Vaňous. Běží sám na golmana hostí, ale bohužel místo střely volí kličku, do které se zamotá a nic z toho není!!! Škoda, bod by nás možná nastartoval.

Tak si musíme první body vybojovat asi na cizím hřišti. Třeba za týden.

Dolní Počernice - Spartak Kbely z.s. 1:2

11. min: René Nápravník

9. min: Matyáš Koryta Karta