2:3 (1:2)
Bez útoku nelze bodovat
Napsal: beznos dne Neděle, 09 Duben 2017 20:28

První mistrovský zápas jsme sehráli na půdě Kbel.....

V prvním zápase jsme jasně zaostali za soupeřem v útočné činnosti. Za celý zápas jsme si nevytvořili vyloženou šanci a v útoku jsme byli bezzubí!!! 66 minut jsme zvádli obrannou fázi na jedničku. Domácí byli sice fotbalovější, ale do šancí jsme je díky svojí bojovnosti a pohybu nepustili. Bohužel jsme ve hře dopředu nic nepředvedli a byla otázka času, kdy přijde chybička. Ta první se stala v 66. minutě, kdy nevýrazný centr z levé strany končí k překvapení všech v naší brance 0:1! Za dalších pár minut se nepovede Hamimu odkop a trefí pouze protihráče - míč se odráží na levou stranu do brejku a soupeř prostřeluje ke vzdálenější tyči Kouťáka - 0:2. K ničemu jsme se nedostali, nemáme síly na útok. V poslední minutě nám dávají domácí poslední tečku - Hami je nedůrazný u čáry a Petr zapoměl obsadit - 0:3.

Hodinu jsme sahali po bodu, ale díky naší ofenzívě jsme si ho dnes nezasloužili.............

Spartak Kbely z.s. - Dolní Počernice 3:0