1:3 (0:1)
K bodům chybělo trošku štěstíčka
Napsal: beznos dne Úterý, 11 Duben 2017 14:24

I druhý mistrovský zápas jsme sehráli venku, tentokrát u lídra z Kačerova....

V naší sestavě se prvně objevil Michal Vaněček a dále nás doplnil Dominik Deyl ze starších žáků. Na podzim nás soupeř zfouknul pěti brankami a tak jsme neměli co ztratit. To byla také naše tajná výhoda...........

A tak se také naši kluci od začátku činili a hrál se docela pěkný fotbal. V 7. minutě na dlouhý centr Hamiho naskakuje Bezny ale hlavou trefuje pouze golmana. V 15. minutě vytahuje excelentní zákrok Kouťák a kočičím skokem vytahuje hlavičku domácích a drží čisté konto. v 16. minutě rozehrává od brankové čáry Bezny přímý kop. Centr najde Hamiho, který trefuje soupeře, míč se však dostává na šestnáctku k Rendovi a jeho rána končí na břevně! Škoda! Celý poločas se hraje vyrovnaný fotbal. Máme ale i své okénka a nejsme schopni v útoku podržet míč a střed zálohy nešlape jak by měl. Renda je nějaký mimo, a chybí jeho rozdílovost, kterou měl na podzim.

Do druhé půle je třeba vydržet se stejným odhodláním a přidat na důrazu. I její první polovina je vyrovnaná a domácí se nezmohou k většímu tlaku. A přichází další naše šance - 55. min. opět Bezny nabíhá na dlouhý centr Hamiho, ale jeho střela z první končí mimo tyče. Škoda, že tomu nedal více klidu. Bohužel s postupem času však domácí začínají vyhrávat osobní souboje a po jednom z nich se míč odrazí na pravou stranu našeho vápna, kde chybí náš obránce a Hami už požár neuhasí. 62. minuta a z velkého úhlu prostřelují domácí Kouťáka 0:1!!! My se ale nevzdáváme a posouváme dopředu Rendu a Beznyho za něj do středu pole. A nechybí málo a je vyrovnáno: 66. minuta vybojuje Bezny míč a posouvá ho do středu na rozběhnutého Rendu, který pálí z vápna. Bohužel i tentokrát je domácí golman úspěšný a míč vyráží. A tak přichází na scénu staré pořekadlo "nedáš dostaneš": v 68. minutě vyráží Hami zbytečně do souboje na pravé straně. Soupeř si oba naše beky obhodí a je zle. V nájezdu se nemýlí 0:2. Snažíme se ještě něco vymyslet a zmobilizovat síly, ale už to dnes nejde.........

Pěkný zápas, má to sice ještě mouchy, ale dalo se na to i dívat. Trochu nás opustilo štěstí, ale to může přijít příště.

Trochu povzbuzení od vedení mužstva domácích: "Moc jste nás překvapili, jak jste se od podzimu zlepšili"!!! Tak super a kluci pokračujte altaltalt

SK Gordic Praha Kačerov, z.s. - Dolní Počernice 2:0

50. min: Matyáš Musil (rank) za Ladislav Gajdošík
58. min: Ladislav Gajdošík Karta