Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
Ostuda je slabé slovo...................
Napsal: beznos dne Pondělí, 29 Květen 2017 11:04

Předposlední zápas soutěže hrajeme v Lipencích, které jsme v přípravě na jarní sezónu dvakrát porazili...........

Přijíždíme bez Svobyho, který je zraněn. Je velké horko a už předzápasová atmosféra nevěstí nic dobrého. Nechuť je na některých klukách až moc vidět. Vítěznou sérii chtěji prodloužit snad jen trenéři - ti hrát ale nebudou. I když kluky burcujeme, že je počasí pro všechny stejné, konec zápasu hovoří za vše. Na hřišti to tak ale ze začátku nevypadá. Prvních dvacet minut dominujeme a domácí se jen brání. Hrajeme po zemi a soupeře tak přehráváme. Vytváříme si i šance, ale buď netrefíme branku (Citron a Renda) nebo nám stojí v cestě tyč (Bezny)! Přichází po dvaceti minutách přestávka na občerstevní. A je konec!!! Nastupuje úplně jiný tým z Počernic - obránci jsou daleko od hráčů (všichni), Hami si obranu nediriguje, začínáme zbytečně hrát z první a nakopávat. V útoku míč nepodržíme a několik hráčů už nemůže!!! Přidám-li k tomu tři hrubé individuální chyby během pěti minut, prohráváme mezi 33-37. minutou 0:3!!! Jediné měřítko snese jen bojovnost a snaha Citronka!!!

Vrchol drzosti je výrok kapitána na adresu trenérů: "Tak si to pojďte zkusit v tom vedru"!!! Zapomněl jsem, že trénujeme panenky z cukru a ne skoro chlapi, kteří se kdysi zdobili bojovností a jízdou po zadku, aby mohli pro svůj tým něco udělat!!! My jsme zapomněli, že domácí hráli celý zápas ve stínu!!!

O přestávce se snažíme kluky nabudit a vyhecovat. To se nám také daří, hrajeme po zemi a i běháme - a ne že to nejde. Během deseti minut snižujeme na 2:3 (Citron a Renda) a  vyrovnání je na spadnutí. Jenže je tu opět zlomová přestávka na pití a opět je po fotbale. Domácí se dostávají do hry, a aby to měli snažší tak jim pro jistotu branku sami připravíme. Hami vykopává od branky do středu na kruh, kde domácí vyhrávají hlavičku a posílají ji až na vápno, kde je "světe div se" samotný útočník!!!! Při výkopu nemáme obsazené vápno - malí kluci, jinak to nazvat nejde!!! Takže 2:4. Domácí nás už do ničeho nepustí, naši kluci jsou už bez síly.

Nejlepší na place dnes Ondra Citron. Nejde mi napsat do sestavy, tak ho jmenuji zde.

Absolutní nechuť do zápasu, bez snahy něco udělat pro bodíky. To je pánové Vaše vizitka včerejšího zápasu. Řečí na skupině máte plné ústa, ale aby někdo z vás to předvedl na hřišti.........vzal odpovědnost na sebe.....to těžko. Fotbal se ústy a řečmi nehraje. Každou svou chybu komentujete, hledáte vinu v druhých. Tak už začněte u sebe. Myslíte, že bych radši neseděl na zahrádce u grilu? Pro koho myslíte, že to děláme? No hoši, pro trenéry určitě ne!!! Vše se točí kolem Vás. Zajišťujeme, aby jste si mohli ještě příští rok zahrát spolu, soustředění, opět turnaj v Chorvatsku atd....

Nazdar v úterý a pátek na tréninku.

TJ Sokol Lipence - Dolní Počernice 4:2

50. min: René Nápravník