0:5 (0:3)
Super vstup do podzimní části
Napsal: beznos dne Pondělí, 11 Září 2017 20:42

Druhou sezónu v mladším dorostu začínáme domácím zápasem s Juniorem vítězně!!!

Do zápasu nastupujeme bez Rendy a Hamiho, kteří se jeli flákat do deštivého Chorvatska. Místo nich jsme povolali na zápas dvě opory starších žáků Máru a Smoldu.

Hosté na nás vlétli a první minuty jsme trochu pod tlakem. Přichází však nejlepší možná odpověď: 5. minuta - Černoch vybojuje ztracený míč na hostujícím vápně a je zastaven jen za cenu faulu. Míč si staví Beznos a jeho přízemní střela na stranu brankáře se třepetá v síti - 1:0!!! Hra se přelívá z jedné strany na druhou a fotbal má velmi dobrou úroveň. I když jsou dva rychlíci hostů nebezpeční, do šance je nepouštíme. Naopak, když dáme míč na zem dostáváme se do slibného zakončení a získáváme menší převahu. Ve 29. minutě po opakovaném centru po rohu Černocha se dostává k míči Kouťák a na dva nebo tři pokusy prostřeluje z úhlu hostujícího brankáře - 2:0!!! Třetí rána nenechá na sebe dlouho čekat. 34. minuta - Černoch vyslyší přání trenérů a zahrává roh na zadní tyč, kde Svoby předskočí soupeře a rozvlňuje síť po třetí - 3:0!!! Super závěr poločasu.....

Po změně stran očekáváme nápor hostů, který však nepřichází a naopak se my dostáváme do gólových šancí. Bohužel střely Horči, Beznyho a ani Černocha končí těsně vedle, a dělovka Gajdy o síle 8 km/hod....končí dokonce na tyči. Hru máme pod kontrolou a můžeme v klidu prostřídat všechny hráče. V závěru děláme vzadu chybičku, nicméně branka kvůli ofsajdu neplatí.

Je konec a máme první tři bodíky a dokonce Lukáš první nulu - super. Velmi bojovný výkon, a mezery po našich Chorvatech kluci skvěle zatmelili. Vynikající výkon podal Bezny a Svoby, a bylo nesmírně těžké určit jednoho z nich nejlepším hráčem. Vzhledem k neúčasti již zmíněných Hamiho a Rendy, jsme věděli, že když tito dva nepodají max. výkon a nebo jim zápas nevyjde, naše šance na úspěch se snižují. Ale oba se toho chopili jako "správní chlapáci" a navíc je podpořili velmi dobrými výkony Kory, Rejli, Citron, posily Mára a Smolda a v brance Luky. Náš hledající se žolík Černoch zatím tápe, zejména ve hře dozadu, ale jeho čas určitě přijde. Třeba za týden v Chabrech. Dnes zvítězil náš disciplinovaný výkon, kdy kluci věděli co mají plnit a to také na 100% splnili. A že někomu něco nevyjde, nebo neměl svůj den? Dnes ho měli jiní, za týden třeba oni.

Přijďte ty naše bojovníky za týden opět povzbudit!!! Poděkování dnes patří všem klukům a fanouškům!!!

Dolní Počernice - TJ Junior Praha, z.s. 3:0

5. min: Matěj Beznoska
29. min: Matěj Koutenský
34. min: Tomáš Svoboda

41. min: Ladislav Gajdošík (rank) za Martin Vaněček
41. min: Matyáš Musil (rank) za Mikuláš Minčič