Dolni Počernice - SK Libus 838, o.s.
1:4 (0:2)
Zbytečný výlet
Napsal: Administrator dne Neděle, 16 Květen 2010 19:48
Prohra na hřišti Slivence je pokračováním matneho výkonu z minulého týdne proti oslabenému OPTIMU.Zápas se nevydařil snad nikomu.Všichni hráči kazily přihrávky a skoro nikdo nebojoval jako proti Podolí. Soupeř byl špatný a my ještě horší..Bojovali snad jen utočníci které však nepodpořila záloha která jako by nebylla..Snažil se tam jen MOJA který neuběhá vše sám.Bojoval i STROMEK a MIKI ale taky jim to moc nešlo.Poločas 0-0 pak jsme obdrželi branku po hrubých chybách jako ostatně všechny. Následně PRAVITKO vyrovnal ze závaru.10 minut před koncem dal soupeř na 2-1 a bylo po zápase.Konečný stav 1-4!     Musím pochválit MOJU který měl v nohách včerejší zápas za B mužsvo který mu náramě vyšel a svojí hrou se rozhodně neztratil. Naopak zastínil některé o dost starší a zkušenější hráče.Obzvlášt jeho centry do vápna soupeře byli super.Bohužel nebyli využity.TAK NEUSNI na vavřínech a makej dál.

Dnes 21.05.2019 : Monika