Dolni Počernice - SK Ďáblice z.s.
2:2 (1:1)
První mistr.utkání na výbornou:-).
Napsal: PAVEL ŠILHAVÝ dne Pondělí, 01 Září 2014 09:11

Včera jsme se sešli k ostrému startu do další sezóny,tentokrát již v sotěži staršího dorostu.Máme sice vetší čast týmu složenou z hráčů kteří by mohli ještě hrát soutěž ml.dorostu,ale počtově by jsme nebyli schopni dát dohromady dva týmy a tak jsme byli nuceni povýšit.Teď už k samotnému utkání...dorazil náš odvěký rival TJ Praga,takže se dal čekat,jak už to tak v každém zápase s tímto soupeřem bývá,urputný boj s řadou osobních soubojů.A tak tomu i bylo,převážně v první půli,kdy soupeři ještě stačili síly.Hned v 1.min vybojujeme roh,zahrává LIŠÁK,DESTY hlavičkuje těsně vedle.Stejná situace se opakuje o dvě minuty později,jen DESTY hlavičkuje nad.4.min FÍLA zahrává trest.kop ze strany,ale jen do náručí brankáře.5.min hosté kontrují mírmým tlakem,vybojují rohový kop a po něm se rozezvučí naše břevno....po zásahu zatím nejpilnějšího střelce...DESTYHO!Poté následuje desetiminutovka,kdy ani jeden z týmu není schopen podržet míč a zklidnit hru přesnou přihrávkou.V 16.min se hostům díky dobrému napadání povede rychlý kontr a KUBÁLOS musí zatáhnout za záchranou brzdu,za což je odměněn žlutým kartonkem a Pragovka kope přímý kop z hranice vápna.DOMINIK je ale připraven a střelu vyráží.A tak vše asi rozhoduje 19.min,kdy se DESTY dere ve vápně za míčem,jenž směřuje do zámezí a obránce ho nesmyslně fauluje.Kopeme penaltu,kopu se ujímá a proměňuje LAKY a tak vedeme 1:0.V 25.min další výpad hostů,DOMINIK čaruje a FÍLA odkopává do bezpečí.27.po kopu ze strany DESTY hlavičkuje opět vedle.30.min další roh Pragovky,DOMČA vyráží.31.min PEPA dobře sklepává ale LIŠÁK střílí vysoko nad.35.min opět hrozí hosté ale DOMINIK čaruje a na poslední chvili vyráží.37.min LAKY ze strany,brankář vyráží na roh,následně po rohu LIŠÁK a ani DESTY míč do sítě neprotlačí.40.min velká hrubka DESTYHO,ale TOMÍK na poslední chvíli zachraňuje.Půle tak končí naším těsným vedením.O poločase střídáme TOMÍKA a místo něj se postaví na levého beka DAVÍDEK.Druhá půle nemohla začít pro nás lépe,v 47.min LIŠÁK presingem získá míč a sám ho dopraví až do sítě 2:0.49.min DAVÍDEK se nechá odstavit od míče a Pragovka trefuje tyč!50.min LAKY střílí do odkryté brány,ale obránce míč vykopává.Hned z dalšího útoku posílá míč centrem CÍCA na LIŠÁKA,ten jen těsně přestřeluje.52.min Pragováci po pěkné kombinaci střílí vedle 55.min po asi nejhezčí akci zápasu,kdy se několik našich hráčů prokombinuje z vlastní poloviny až k vápnu soupeře,dává po přiťuknutí PEPY lehce LAKY další gól 3:0.Soupeř již po této brance neklade moc odpor,a to zejména díky naší lepší fyzičce.Snažíme se držet míč a nepouštět Pragovku moc do hry,což se nám daří i díky zlepšení přesnosti přihrávek.67.min střídáme bojovníka VOJTU ROMANEM,ve snaze pošetřit ho trochu(svalové zranění je prevít)a aby nabral sílu na oslavu dnešních narozenin....GRATULUJEME:-). 68.min další pěkná kombinace,zakončuje LIŠÁK 4:0.69.min PEPÍK si připraví palebnou pozici,ale brankář chytá.70.min FÍLA z dálky těsně nad 72.min CÍCA centruje LAKY pálí,ale opět vše zachraňuje obránce a z branky vykopává. 75.min DOMČA přesným výkopem najde LIŠÁKA,ten z první na CÍCU,který s chladnou hlavou lobuje brankáře 5:0.76.min PEPÍK vysune ROMANA,ten střílí ale radost mu opět kazí na čáře vykopávající obránce.78.min PEPÍK střílí,ale bohužel slabě a brankář chytá.81.min FÍLA klasika zase nad:-).83.LAKY kope trest.kop,brankář vyráží se štěstím na roh.Následuje dobře kopnutý roh,tři naši hráči netrefují míč.89.ROMAN vysunuje KUBÁLOSE a ten s rutinou ostrostřelce dává na konečných 6:0.NA ZÁVĚR:hoši nakonec to dopadlo nad očekávání,ale neusneme na vavřínech,příští kolo jedeme na Motorlet a to bude jistě jinej level.Chybky tam byli a těch se musíme napříště vyvarovat,lepší soupeř by je jistě potrestal.TRÉNINKY TENTO TÝDEN STŘEDA A ČTVRTEK VŽDY OD 18HOD!!!

Dolní Počernice - TJ Praga Praha 6:0

20. min: Lukáš Pour (Pen.)
47. min: Radek Liška
55. min: Lukáš Pour
67. min: Radek Liška
75. min: Martin Cicala junior
89. min: Lukáš Kubálek

45. min: Nguyen Xuan Dung (rank) za Tomáš Ladra
66. min: Roman Zügler (rank) za Vojtěch Krupička
15. min: Lukáš Kubálek Karta
66. min: Vojtěch Krupička Karta
78. min: Nguyen Xuan Dung Karta