Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

22. 9. 2019: 16:30
Dolni Počernice - SK Střešovice 1911 B

Poslední zápas

14. 9. 2019: 14:15
FK Dukla Jižní Město z.s. - Dolni Počernice
5:1 (2:0)
Tragických posledních deset minut nám vzalo body!!!
Napsal: beznos dne Neděle, 23 Říjen 2016 20:43   

Kdo neviděl neuvěří....venku dáme 4 góly, jedenác minut před koncem vedeme o dvě branky...ale jedeme bez bodu...

 

Zápas plný zvratů a obracení skóre (třikrát!!!). Po hodině hry vedeme na Čechii Smíchov o dvě branky 4:2. Hru máme pod kontrolou a nikdo netuší co přijde.... V 69. minutě obdržíme laciný gól z přímého kopu a padá na nás deka! Přestáváme hrát, děláme chyby v obraně, nejsme schopni míč podržet a zápas dohrát. Nejprve dvě minuty před koncempo přímém kopu ze strany skáčou do souboje pouze domácí a černobílý stojí bohužel i včetně brankáře, který zamrzne na čáře. Ale to není vše - v poslední minutě si domácí útočník na pravé straně vápna pohraje s našimi třemi hráči (ani jeden není schopen akci důrazně ukončit) a bezmocného Kouťáka prostřelí k pravé tyči. Ale od začátku.....

Na Čechii přijíždíme téměř s vylidněnou marodkou (chybí už je Svoby). Od prvních minut předvádíme bojovný výkon a hra se převaluje z jedné strany na druhou. Domácí sice mají brejky nebezpečnější (dva hráči nás celý zápas jak se říká "motají"), ale do vedení se dostáváme my. Po několika minutách však vyrobíme v obraně hrubé chyby (neusále probíháme souboje!!!) a domácí výsledek obrací na 1:2. Do poločasu se nám podaří vyrovnat díky individuální akci Rendy. Hra byla v první půli vyrovnaná a výsledek odpovídal poměru sil. Nám chybělo trochu víc síly v osobních soubojích, důraz a především kombinace.

Po změně stran jsme trochu přeskupili obranu a zvýšili tempo. Byli jsme jasně lepší a žačali jsme si vytvářet jednu šanci za druhou. Nejen, že vstřelíme dvě branky, ale bohužel pro nás (jak se ukáže na konci) ještě dvě břevna. V tuto chvíli máme zápas jasně pod kontrolou (59-69. min) a domácí nevypadají na nějaký nápor a zvrat.  Jenže tentokrát se trochu víc pleteme, ale to už jsem psal..............................................

Branky:

1:0 Vaněček - Horča vybojuje v souboji ve vápně míč a ten přelétne domácího stopera - tam vlítne Vaňous a z voleje se nemýlí!

1:1 - domácí sehrají roh přízemní přihrávkou na vápno - nikde nikdo - strřela se odráží od našeho obránce do protipohybu golmana.

1:2 - neobsazený prostor na levém kraji obrany má za následek centr do malého vápna, kde opět neobsazený domácí hráč má před sebou prázdnou branku!

2:2 - Nápravník - Renda se na vápně trochu zamotává do kliček, je zády k brance ale nikdo mu neběží proti střele - rychle se otočí a posílá míč do pravé šibenice!

3:2 - Beznoska - rychloakce!!! Kouťákův dlouhý výkop dobíhá za obranci domácích Bezny a řítí se sám na branku - síť se třepe!

4:2 - Vaněček - přízemní pas Beznyho mezi obránce na rozeběhnutého Vaňouse - repete - samostaný nájezd a síť se opět třepe!

4:3 - přímý kop domácích - děláme sami zmatek před brankářem, neboť nejsme schopni přemýšlet a nechat domácí hráče v ofsajdu. Nikdo na střelu nereaguje, ani golman...

4:4 - přímý kop ze strany - do centru bohužel nikdo z našich neskáče a i Kouťák zůstane na čáře = POHROMA!

4:5 - v poslední minutě hrajeme jak ti nejmenší žáčci - na naší levé straně v obraně nejsme schopni ve třech nebo možná ve čtyřech přehrát jednoho hráče domácích a .....KATASTROFA!

Dáme venku čtyři branky, zápas máme pod kontrolou a takhle to poděláme......... Takže pánové na posledních deset minut rychle zapomeňte a za týden to vylepšíme!!! Je to škoda, ale nic víc. Jedeme dál!

 

 

 SK Čechie Smíchov - Dolní Počernice 5:4

Góly
17. min: Martin Vaněček
33. min: René Nápravník
45. min: Matěj Beznoska
59. min: Martin Vaněček
59. min: Martin Vaněček
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
41. min: Mikuláš Minčič (rank) za Ladislav Gajdošík
41. min: Kryštof Bradáč (rank) za Filip Veselý
50. min: Matyáš Musil (rank) za Martin Vaněček
Karty

M. Koutenský
rank
M. Koryta
rank
P. Klíma
rank
M. Šmíd
rank
F. Veselý
rank
M. Beznoska
rank
R. Nápravník
rank
A. Hamiollava
rank
M. Horčík
rank
M. Vaněček
rank
L. Gajdošík
rank
 

Svátek má

Dnes 17.09.2019 : Naděžda
Zítra 18.09.2019 : Kryštof

Narozeniny má

19.9.2019: Michael Foldyna 16 let
1.10.2019: Jan Zámyslický 16 let
11.10.2019: Adam Herda 15 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login