Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

22. 9. 2021: 18:15
Dolni Počernice - SC Xaverov Horní Počernice, z.s.

Poslední zápas

19. 9. 2021: 16:30
Dolni Počernice - SK Hostivař z.s.
0:1 (0:1)
Super vstup do podzimní části
Napsal: beznos dne Pondělí, 11 Září 2017 20:42   

Druhou sezónu v mladším dorostu začínáme domácím zápasem s Juniorem vítězně!!!

 

Do zápasu nastupujeme bez Rendy a Hamiho, kteří se jeli flákat do deštivého Chorvatska. Místo nich jsme povolali na zápas dvě opory starších žáků Máru a Smoldu.

Hosté na nás vlétli a první minuty jsme trochu pod tlakem. Přichází však nejlepší možná odpověď: 5. minuta - Černoch vybojuje ztracený míč na hostujícím vápně a je zastaven jen za cenu faulu. Míč si staví Beznos a jeho přízemní střela na stranu brankáře se třepetá v síti - 1:0!!! Hra se přelívá z jedné strany na druhou a fotbal má velmi dobrou úroveň. I když jsou dva rychlíci hostů nebezpeční, do šance je nepouštíme. Naopak, když dáme míč na zem dostáváme se do slibného zakončení a získáváme menší převahu. Ve 29. minutě po opakovaném centru po rohu Černocha se dostává k míči Kouťák a na dva nebo tři pokusy prostřeluje z úhlu hostujícího brankáře - 2:0!!! Třetí rána nenechá na sebe dlouho čekat. 34. minuta - Černoch vyslyší přání trenérů a zahrává roh na zadní tyč, kde Svoby předskočí soupeře a rozvlňuje síť po třetí - 3:0!!! Super závěr poločasu.....

Po změně stran očekáváme nápor hostů, který však nepřichází a naopak se my dostáváme do gólových šancí. Bohužel střely Horči, Beznyho a ani Černocha končí těsně vedle, a dělovka Gajdy o síle 8 km/hod....končí dokonce na tyči. Hru máme pod kontrolou a můžeme v klidu prostřídat všechny hráče. V závěru děláme vzadu chybičku, nicméně branka kvůli ofsajdu neplatí.

Je konec a máme první tři bodíky a dokonce Lukáš první nulu - super. Velmi bojovný výkon, a mezery po našich Chorvatech kluci skvěle zatmelili. Vynikající výkon podal Bezny a Svoby, a bylo nesmírně těžké určit jednoho z nich nejlepším hráčem. Vzhledem k neúčasti již zmíněných Hamiho a Rendy, jsme věděli, že když tito dva nepodají max. výkon a nebo jim zápas nevyjde, naše šance na úspěch se snižují. Ale oba se toho chopili jako "správní chlapáci" a navíc je podpořili velmi dobrými výkony Kory, Rejli, Citron, posily Mára a Smolda a v brance Luky. Náš hledající se žolík Černoch zatím tápe, zejména ve hře dozadu, ale jeho čas určitě přijde. Třeba za týden v Chabrech. Dnes zvítězil náš disciplinovaný výkon, kdy kluci věděli co mají plnit a to také na 100% splnili. A že někomu něco nevyjde, nebo neměl svůj den? Dnes ho měli jiní, za týden třeba oni.

Přijďte ty naše bojovníky za týden opět povzbudit!!! Poděkování dnes patří všem klukům a fanouškům!!!

 Dolní Počernice - TJ Junior Praha, z.s. 3:0

Góly
5. min: Matěj Beznoska
29. min: Matěj Koutenský
34. min: Tomáš Svoboda
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
41. min: Ladislav Gajdošík (rank) za Martin Vaněček
41. min: Matyáš Musil (rank) za Mikuláš Minčič
Karty

L. Předota
rank
M. Koryta
rank
F. Rejlek
rank
T. Svoboda
rank
M. Horčík
rank
O. Urban
rank
M. Beznoska
rank
M. Černý
rank
M. Minčič
rank
M. Vaněček
rank
M. Koutenský
rank
 

Svátek má

Dnes 23.09.2021 : Berta
Zítra 24.09.2021 : Jaromír

Narozeniny má

10.9.2021: Daniel Foldyna 16 let
24.9.2021: Dominik Šlajsna 16 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login