Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

17. 10. 2020: 17:30
FA Alexe Zbura s.r.o. - Dolni Počernice

Poslední zápas

11. 10. 2020: 16:00
Dolni Počernice - Fotbalový klub FC Zličín
0:1 (0:0)
Hraješ venku, dáš všechny góly, přesto nevezete ani bod
Napsal: Kašpi dne Středa, 17 Duben 2019 15:16   

Jak je možné, že dáš všechny tři góly a nemáš ani bod se dozvíš z celého článku.

 Po nevydařeném vystoupení proti Dukle Jižní město jsme si s hráči sedli, abychom si jasně upřesnili co chceme fotbalu dávat a jak chceme nadále v soutěži vystupovat. Jako trenéři chápeme, že se kluci připravují na příjímací zkoušky a musí se učit, že bojují s různými zraněními, které je limitují v přípravě, ale nemůžeme tolerovat nezájem o hru a nulové nasazení.

 

První příležitostí k faktickým důkazům, že chceme o setrvání v přeboru skutečně bojovat byl zápas na hřišti Střešovic. Domácí disponují krásným areálem a umožnili nám hrát na jejich pěkném hřišti s přírodní trávou.

 

Samotný zápas pro nás začne velmi nešťastně! 4´domácí kopou trestný kop z 30 metrů. Do prudké rány hlavou zasáhne Ondra Urban, míč změní směr letu a efektně o břevno končí v síti bezmocného Lukáše Předoty 1:0. 22´po faulu na Ondru Urbana kope Michal Foldyna nákop na domácí velké vápno, kde míč zalepí Diego. Dominik míč přistrčí do strany Myslitelovi, který lobem přehodí brankáře, ale bohužel těsně i jeho bránu. 25´Aktivní Tomáš Lorenz potáhne akci po levém křídle. Dá přihrávku pod sebe, kterou na velkém vápně uvolní v dobré pozici stojícího Špáču. Adam pravačkou těsně mine. 27´domácí hráč si navede míč na střed hřiště a z poza vápna vypálí. Do střely sáhne Michal Foldyna a i přes velkou snahu Lukáše, který reaguje na původní dráhu letu končí míč opět v síti 2:0, to je pech! 30´Fanda na levé straně vyšle do tahu Špáču, ten krásným centrem najde na malém vápně Ondru Urbana, který ve výskoku tlačí míč levačkou k tyči, ale střešovický brankář střelu chytá.

 

V přestávce kluky burcujeme, že není nic ztraceno a že nneí možné, aby se nás tato smůla pořád držela. Domácí byli jistě fotbalovější, měli převahu ve středu hřiště, ale nebyl to nehratelný soupeř.

 

Kluci nic nezabalí a jdeme do boje. 42´Miki vybojuje míč a do brejku vyšle Tomáše Lorenze. Tomáš se dostane sám do vápna, kde míč zasekne a přistrčí ho vedle Stilimu, který nasadí domácímu brankáři „jesličky“ a snižuje na 2:1. 44´Diego vyšle do úniku Tomáše Lorenze, který se krásně zbaví stopera Střešovic a jde sám na brankáře. Ten jeho obstřel fantastickým skokem vyrazí. 47´domácí střela 18 metrů končí na levé tyči naší brány z pohledu střelce. 62´Fanda vybojuje míč, Mára ho přihraje Stilimu, který z první pošle za obranu domácích Diega. Diego také z prvního doteku lobuje domácího brankáře, ale míč před brankovou čárou ukopne střešovický stoper do bezpečí. Kluci nádherná akce jak z učebnice, jen škoda, že vše nedohral Myslitel, který mohl být u míče dříve než obránce a jistit jeho postup do sítě. Závěr hrajeme vabank, kluci dřou a vysuneme Máru na hrot. Po jednom ze závarů je jasně faulován Citrón, který proskočí mezi stopery, ti ho trefí každý ze své strany, ale pan rozhodčí pokutový kop nepíská!!! V poslední minutě ještě domácí parádní ranou trefují břevno a i díky tomu se výsledek již nezměmí. Škoda, protože hlavně za druhou půlku jsme si jistě bod zasloužili.

 

Nezbývá než domácím sportovně pogratulovat k vítězství a našim klukům poděkovat za nasazení a po přestavce i k fotbalové kvalitě.SK Střešovice 1911 B - Dolní Počernice 2:1

Góly
42. min: Vojtěch Stiller
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
40. min: Vojtěch Stiller (rank) za Michal Slabý
40. min: Matyáš Musil (rank) za František Fiala
Karty
1. min: Adam Černý Karta

L. Předota
rank
M. Slabý
rank
M. Štěpán
rank
M. Foldyna
rank
F. Fiala
rank
J. Zámyslický
rank
M. Minčič
rank
O. Urban
rank
A. Špaček
rank
D. Kuzma
rank
T. Lorenz
rank
 

Svátek má

Dnes 18.05.2021 : Nataša
Zítra 19.05.2021 : Ivo

Narozeniny má

17.6.2021: Martin Kulhavý 16 let
26.6.2021: Tomáš Kvapil 15 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login